VIP zprávy-17.7.2013

18. července 2013 v 11:28 | Kubík |  info TV
VÍTEJTE U PRVNÍCH VIP ZPRÁV DNE!!!!DO TĚCH DNEŠNÍCH SE NÁM BOHUŽEL VŠECHNO NEVEJDE TAKŽE DALŠÍ DRBY SI PŘEČTĚTE NA STRÁNKÁCH PRIMASTAR.CZ.UŽ PATNÁCTÝ DEN HÝBE ČESKEM IVETA BARTOŠOVÁ A JEJÍ MUŽSKÝ TROJLÍSTEK RYCHTÁŘ,MACURA,MARTŮČI. JEDINÉ NA ČEM SE PÁNI SCHODNOU ŽE JE IVETA NEMOCNÁ.JINAK SE VULGÁRNĚ URÁŽÍ,POSÍLAJÍ SI NEUVĚŘITELNÉ SMS ZPRÁVY A VEŘEJNĚ SE NAPADAJÍ!!!!STÁLE SE SPEKULUJE O TOM JESTLI IVETA BERE PRÁŠKY.MOŽNÁ I NA ODVIKÁNÍ ABSTINENČNÍCH PŘÍZNAKŮ.VE VIDEU MACURY PŘIZNALA ŽE ANO,BERE PRÁŠKY!
KRISTYAN KODET DNES SLAVÍ 65 NAROZENINY. UZNÁVANÝ MALÍŘ KTERÝ JE ZNÁMÍ PO CELÉ EVROPĚ ALE I V AMERICE,USPOŘÁDAL PÁRTY V DUCHU PRAVDY SVĚTOVÉ.NECHYBÍ VYCHLAZENÉ ŠAMPAŇSKÉ,DELIKÁTNÍ POCHUTINY ANI JEHO OBRAZY.POZVÁNÍ PŘIJALO NĚKOLIK ZNÁMÍCH OSOBNOSTÍ NAPŘ.:KAREL GOTT NEBO VÁCLAV KLAUS.MÁ NOVOU VÍSTAVU.
BACK OFIS?TO JE STÁLE ZNÁMĚJŠÍ SKUPINA POHLEDNÝCH MLADÍKŮ.POP ROCKOVOU KAPELU ZALOŽILI PŘEDE DESETI LETY.SKLÍZÍ ÚSPĚCH HLAVNĚ NA FESTYVALECH.NATOČILI DESÍTKY PÍSNIČEK A PRÁVĚ TEĎ TOČÍ NEW VIDEOKLIP.NATÁČEJÍ NA PRAŽSKÉ MARÍNĚ.VIKTOR VSPÍRÁ A JE NORMÁLNĚ SVĚTOVÝ REKORDMAN V SPÍRÁNÍ TĚŽKÉ VÁHY A KUBA TEN CHODÍ HODNĚ DO POSILVNY A TEN SI DÁ HODNĚ NA VYZÁŽI A MIMOCHODEM KUBA MÁ NEJHEZČÍ VLASY Z CELÉ SKUPINY.NEJVÍC FANINEK MÁ VIKTOR!!! A O ČEM JE NOVÝ SONG?:JE TO O URČITÝ LIDSKÝ NÁKLONOSTI A O DALŠÍCH VĚCECH. DALŠÍ DRBY NA: WWW.PRIMASTAR.CZ (KLIKNI) ZA STARSHIPS KUBÍK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama